Zaključek ZIMSKE LIGE
Marjan | 16 februarja, 2009Po daljšem obdobju slabega vremena s padavinami, smo končno dočakali sonce, ki sta ga sicer spremljala mraz in močan veter. Pozimi je največje bogastvo v koči voda v tekočem stanju!
Prejšnjo nedeljo je bila zadnja tekma zimske lige, ta vikend pa smo udeležencem podelili nagrade. Obiskala nas je tudi številčna kamniška ekipa z gospodom Papežem na čelu. Še enkrat se zahvaljujemo sponzorjem, se priporočamo!
Ivan Šavs nadaljuje s svojim projektom: v soboto je v dobrih desetih urah opravil kar devet krogov! 😯 Isto vajo pa je ponovil še v nedeljo. Do sedaj je v šestih dneh naredil 48 vzponov.
Nekaj naših stalnih obiskovalcev je bilo pretekli teden v Afriki, njihov cilj je bil namreč Kilimanjaro.
Nekateri pa v Parizu!




